Recenzie

4,9
Založené na 177 hodnoteniach
5 hviezdičiek
90
90%
4 hviezdičky
10
10%
3 hviezdičky
0
0%
2 hviezdičky
0%
1 hviezdička
0%

Obrázky zákazníkov

Obrázok č. 1 z Igor Svitač
Obrázok č. 2 z Igor Svitač
Obrázok č. 1 z Anonym
Obrázok č. 1 z Marcel J.
Obrázok č. 1 z Romeo Carabula
Obrázok č. 1 z Dušan P.
Obrázok č. 1 z ggunda
Obrázok č. 1 z Vlado
Obrázok č. 2 z Vlado
Obrázok č. 3 z Vlado
Obrázok č. 1 z Igor Svitač

Igor Svitač

Za tú cenu je to pekný bicykel . na víkendové výjazdy. 29\\\" kolesá. Hydraulické brzdy Dobré prehadzovačky. Uvidíme po dlhšej dobe. Aby to niekoho nemýlilo blatníky nie sú súčasťou balenia to som si dokupovať.

(0) (0)
Obrázok č. 2 z Igor Svitač

Igor Svitač

Za tú cenu je to pekný bicykel . na víkendové výjazdy. 29\\\" kolesá. Hydraulické brzdy Dobré prehadzovačky. Uvidíme po dlhšej dobe. Aby to niekoho nemýlilo blatníky nie sú súčasťou balenia to som si dokupovať.

(0) (0)
Obrázok č. 1 z Anonym

Anonym

good

(0) (0)
Obrázok č. 1 z Marcel J.

Marcel J.

Negatíva som zatiaľ nenašiel. Používam ho zatiaľ druhý deň. Super.

(0) (1)
Obrázok č. 1 z Romeo Carabula

Romeo Carabula

(0) (0)
Obrázok č. 1 z Dušan P.

Dušan P.

Bicykel bol doručený v obrovskej a ťažkej krabici. Musel som počkať na pomoc so znesením, jeden to neodnesie. Aj keď sa mi najviac páčila čierna farba, kúpil som nakoniec oranžový, nech ma lepšie vidia šoféri áut 🙂 Obrázky na webstránkach sú hodne zavádzajúce: očakával som bicykel v štýle skladačiek ESKA, ale teda bicykel je riadny kus "železa". Až po poskladaní som uznal, že deklarovaná nosnosť 150kg je úplne reálna (ja mám 185cm/106kg). Takže po vybalení som skontroloval precízne zabalený obsah, všetko sedelo. Bicykel som skladal podľa videa na YT na linke https://www.youtube.com/watch?v=gBCQ8N76Ue8 a skladanie prebehlo bez najmenších problémov. Dofúkal som kolesá, predné na 1,5 a zadné na 1,8 Bar. Prekvapila ma úplne suchá reťaz - má byť typu KMZ. Netuším, čo to je a či sa takáto reťaz má alebo nemá mazať, pre istotu som ju decentne naolejoval olejom na reťaze 🙂 Prvé nabíjanie trvalo asi 4 hodiny, nabíjačka bola niečo viac teplá ako vlažná, batéria úplne studená (nabíjal som ju vytiahnutú z bicykla). No a prvá jazda ma úplne očarila: na rovnej ceste som vôbec nepoužíval pedále, nechal som to na motor. Vyskúšal som všetkých 5 režimov jazdy, na piatom som na rovnej asfaltke dosiahol rýchlosť niečo cez 40 km/h. Otestoval som aj jazdu do strmšieho kopca, ale tu som si už musel pomôcť pedálmi, ale ozaj iba tak, aby sa nepovedalo a bicykel ma vytiahol do asi 2 km dlhého stúpania na asfaltke úplne bravúrne. Horšie to bolo dolu kopcom: tie brzdy nemajú potrebnú účinnosť, takže radšej treba ísť pomalšie a opatrnejšie. Oni síce zabrzdia, ale nie tak efektívne, ako by som čakal. Batériu teda nabíjam doma, bicykel mám v pivnici bytovky, kde je na schodoch do pivnice kus dosky v úlohe "rampy". Dolu bicykel s obomi brzdami v pohode ubrzdím, hore vyjde (samozrejme po vložení batérie) bicykel na 1 stupni v pohode sám. Na zadný nosič som si ešte za 12,90 € dokúpil oceľový košík s montážou napevno https://www.sportservis.sk/tasky-na-nosic/zadny-kosik-kellys-city-rear/ Čo sa týka LCD displeja, to ovládanie je dosť ťažkopádne, ale dá sa rýchlo pochopiť a nastaviť konfigurácia bicykla podľa potreby. Snáď iba resetovanie cesty mohlo byť v prvom menu. Takže resumé: ak vám nevadí troška vyššia váha bicykla a až na tie troška slabšie brzdy hodnotím bicykel ako vynikajúci, jednoducho za málo peňazí veľmi veľa muziky a bicykel doporučujem.

(25) (0)
Obrázok č. 1 z ggunda

ggunda

Je to super bike!

(0) (0)
Obrázok č. 1 z Vlado

Vlado

Za malo peňazí, veľa muziky. Ma malé nedostatky, ako slabé brzdy, predná vidlica dostáva riadne rany v teréne, zadná kazeta by potrebovala menej zubov na poslednom prevode a viac na prvom, ale inak super produkt a hlavne za tú cenu.

(9) (1)
Obrázok č. 2 z Vlado

Vlado

Za malo peňazí, veľa muziky. Ma malé nedostatky, ako slabé brzdy, predná vidlica dostáva riadne rany v teréne, zadná kazeta by potrebovala menej zubov na poslednom prevode a viac na prvom, ale inak super produkt a hlavne za tú cenu.

(9) (1)
Obrázok č. 3 z Vlado

Vlado

Za malo peňazí, veľa muziky. Ma malé nedostatky, ako slabé brzdy, predná vidlica dostáva riadne rany v teréne, zadná kazeta by potrebovala menej zubov na poslednom prevode a viac na prvom, ale inak super produkt a hlavne za tú cenu.

(9) (1)
Obrázok č. 1 z Igor Svitač
Obrázok č. 2 z Igor Svitač
Obrázok č. 1 z Anonym
Obrázok č. 1 z Marcel J.
Obrázok č. 1 z Romeo Carabula
Obrázok č. 1 z Dušan P.
Obrázok č. 1 z ggunda
Obrázok č. 1 z Vlado
Obrázok č. 2 z Vlado
Obrázok č. 3 z Vlado
  1. AS

    spokojnosť

    (0) (0)
  2. AS

    super

    (0) (0)
  3. IS

    Za tú cenu je to pekný bicykel .
    na víkendové výjazdy.
    29\\\“ kolesá.
    Hydraulické brzdy
    Dobré prehadzovačky.
    Uvidíme po dlhšej dobe. Aby to niekoho nemýlilo blatníky nie sú súčasťou balenia to som si dokupovať.

    Obrázok č. 1 z Igor Svitač
    Obrázok č. 2 z Igor Svitač
    (0) (0)
  4. IS

    Na bicykli boli dva malé škrabance ale inak bol pri preprave dobre chránený.

    (0) (0)
  5. A

    Je pekný

    (0) (0)
  6. A

    Zatiaľ som spokojná

    (0) (0)
  7. K

    Pomer cena kvalita výborné, úplná spokojnosť.

    (0) (0)
  8. K

    Super rýchle dodanie, dobrá cena.

    (0) (0)
  9. I

    Veľká spokojnosť, promptné dodanie, perfektne zabalené bez poškodenia, skvelá informovanosť, kolobežka je super, maximálne odporúčam ☺ .

    (0) (0)
  10. I

    Maximálna spokojnosť .

    (0) (0)
  11. J

    Spokojný spĺňa čo sme očakavali

    (0) (0)
  12. J

    Spokojný

    (0) (0)
Čo hovoria naši klienti
179 hodnotení